Chcete vidieť Jánošíka ako prvý?

Ako sme už spomínali, slávnostná premiéra Jánošíka Agnieszky Holland bude už 4.9.2009 v Palace Cinemas v Auparku v Bratislave, teda 6 dní pred oficiálnou premiérou filmu.

Pôvodne sa na slávnostnej premiére mali zúčastniť len tvorcovia filmu a herci spolu s hosťami a novinármi. Napokon sa na nej však môžu zúčastniť aj diváci a fanúšikovia filmu. Lístok na úvodné premietanie si môžete kúpiť už od 20.8.2009 v pokladni v Palace Cinemas v Auparku alebo aj cez internet, stojí 12 euro.

Chýbať nebude slávnostne prestretý červený koberec, príchod limuzínami, ale aj takmer kompletná zostava účinkujúcich: Václav Jiráček, Ivan Martinka, Marián Labuda, Táňa Pauhofová, režisérky Agnieszka Holland a Kasia Adamik, autorka Eva Borušovičová a priamo z New Yorku pricestuje na premiéru herečka Sarah Zoe Canner.

Tlačovka k filmu Jánošík, pravdivá históriaDenisa Biermannová (distrubúcia filmu): „Je to pravda, prvýkrát v histórii bude premiéra jedného filmu vo všetkých sálach uvedeného multikina, dokonca za účasti delegácie tvorcov a hercov. Od 20.augusta sú priamo v Auparku v predaji vstupenky na túto udalosť. V cene lacnejšej vstupenky je prechádzka po červenom koberci v štýle filmových hviezd, welcome drink a jeden darček osobne od Jánošíka, kto si priplatí dostane sa aj na slávnostnú recepciu po skončení filmu…“

Kto sa nedostane na slávnostnú premiéru do Bratislavy bude si môcť Jánošíka pozrieť v kinách od 10. septembra. K dispozícii na Slovensku bude 16 kópií filmu. V rovnaký deň odštartuje Jánošík aj v Čechách so 40 kópiami.

Zdroj: PR správa Garfield film

Názor na “Chcete vidieť Jánošíka ako prvý?”

  1. Ahoj.
    Super stránka, len tak ďalej:o)
    V Poľsku už slávnostnú premiéru filmu mali, nechystáte sa dať na stránku nejaké fotky z tejto udalosti?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *