12 názorov na “Jánošík, pravdivá história – soundtrack”

 1. Mne sa hudba k filmu veľmi páči, film som videl, čakal som od toho troška viac, ale celkovo fajn.

 2. na hudbe bola odvedená veľmi dobrá práca, krásne dokresľovala atmosféru … film sa mi ale z celkového hľadiska nepáčil

 3. hudba sa mi veľmi páčila,bola dobre spracovaná a celkovo ju dobre priradili k jednotlivým scénam…..avšak film ako celok bol strašný

 4. Mne sa hudba k filmu veľmi páčila. Aj film sa mi páčil. Ale iba jedna vec mi tam vadila, že niektoré tie zábery boli veľmi zblízka robené, alebo na začiatku, keď sa bojovalo v Rákocziovských vojskách, tak tie zábery boli veľmi rýchle. Ale z celkového dojmu, film sa mi veľmi páčil. Možno viac ako Bathory, aj keď aj z nej som bol nadšený, ale Jánošík, keď ho porovnám, tak sa mi viac páčil.

 5. mne sa film páčil.síce niektoré scény by mohli byť lepšie,ale hudba bola veľmi pekná

 6. hudba bola ozaj pekna. film ma prvy krat dako nenadchol….mozno na dalsi krat, bohvie.

  chcem sa ale spytat, ci je niekde dostupny tento soundtrack. na internete som nenasla okrem tohto ziaden relevantny odkaz, ktory by onformoval aj o vydani nejakeho soundtracku. vie o nom niekto na tejto stranke? vdaka za odpoved.

 7. Zdravím, aj ja zháňam soundtrack k filmu. Hudba je úžasná, no neviem ju nikde zohnať! Existuje vôbec?

 8. hladam tu pesnicku co ten jeden spieval vtom vezeni hrozne sa mi pacila ak ju niekto najde poslitemiju co ?

 9. Tiež zháňam hudbu k tomuto filmu, nádherná, očarujúca. Nechápem prečo by mala byť soundtracom tá vec čo naspeval Paľo Habera – je to úplne od veci.
  Najviac sa mi páči tá skladba, ktorá je použitá v traileryi. Vie niekto či vôbec bude CD so soundtrackmi? Keď sa to nedá už ani vygoogliť ani na youtube nájsť… Vrele dúfam, že sa na to nevykašlú a nenechajú to tak – bez vydania CD….

 10. Film sa mi páči a veľmi, pretože mnohé lokality poznám a dokonca sme boli v Červenom Kláštore práve keď sa tam filmovalo… Hudba je úplne úžasná a dokonale dokresľuje dej i atmosféru. Jediné mínus u mňa majú „bojové“ scény na začiatku. Inak pozná niekto pesničku kt. Uhoršík spieva na začiatku vo väzení? (-je jedno v akom jazyku, aj keď v SJ sa mi páči najviac)

 11. Ahoj, ak sem ešte niekto zablúdi, chcela by som pesničku kt. si Uhorčík spieva vo väzení keď píli mreže – v originály je to „Červený kantár biely kôň“, ale táto Uhorčíkova verzia sa mi vidí lepšia, no neviem ju nikde ako nájsť.. ak ju máte niekto link budem rada ak to sem zavesíte. Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *